Dziecko neostrady

179

Dziecko neo to osoba, która spamuje fora i strony internetowe, robi celowo lub niechcący ludziom na złość. Termin powstał od tego, że na przełomie lat 2002-2008 rodzice dawali dzieciom (zazwyczaj w wieku od 8-17 lat) jako internet Neostradę, i one często łamały netykietę. I tu najważniejsza uwaga: niektórzy odbierają ten termin dosłownie, czyli dziećmi neo nazywają każdego posiadacza neostrady, co nie jest prawdą. Sam fakt posiadania neostrady nie oznacza tego, że jest się dzieckiem neo. Tak samo fakt posiadania innego łącza niż neostrada nie oznacza tego, że NIE jest się dzieckiem neo.

"-SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM (i tak moze trwac o wieeeele wiecej)"
"-Ja mam 10 lat wiec nie jestem za mlody na neta pajacu!"
"-SiEmA pOkLiKaSh?!?!"
"....:::::H3IQA! CO TAM MISIACHQ?!?!?!?!?!?::::::....."
Dziecko neostrady
73

Mały brzdąc najczęściej w wieku od 10 do 17 lat, udzielający się na forach, bądź dodający komentarze. Jest to osoba pokroju lamusa bądź lamera tylko w młodym wieku. Najczęściej nie znająca się na rzeczy i nie będąca w temacie.

Dziecko neostrady
61

Bywa również, że termin "Dziecko neostrady" jest nadużywany.
Ludzie, którzy potrafią pisać inteligentnie, z sensem i mają całkiem inne zainteresowania, niż inna grupa ludzi. Wtedy bywa, że nazywają tego "odludka" i inteligentnego, dzieckiem neostrady.
Innym przykładem może być rozmowa na gadu, bądź innym komunikatorze, gdzie osoba inteligenta poprawia osobę, która nie potrafi pisać, wtedy osoba, która nie potrafi pisać, nazywa inteligentną, że się wymądrza i wyzywa ją od dzieci neostrady. Wtedy tak naprawdę, osoba która nie potrafi normalnie myśleć i pisać, sama jest dzieckiem neostrady i pokemonem.

- siema o kturej idziesz do szkoly ?
- No cześć.
- Po pierwsze, "której"
Po drugie, pytajnik powinien trzymać się słowa i naucz się poprawnej interpunkcji -.-

- nie wymondrzaj sie neo i przestan robic te glupie miniki neo
- Spierdalaj trollu, najpierw naucz się pisać, proponuje zajrzeć do słownika i iść do szkoły.
Autor: Marox
Data dodania: 2011-01-23
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Wizerunek miasta