Alternatywka

1873

Jest to typ ludzi (najczęściej osoba płci żeńskiej), która charakteryzuje się słuchaniem muzyki jak i ubieraniem się alternatywnie (od tego cały człon słowa). Kojarzone z słuchaniem takich wykonawców jak Lil Peep lub Billie Eilish, często poznamy ją w tłumie przez takie rzeczy jak np: łańcuch na spodniach, rajstopy typu kabaretki, bluza marki Trasher, kolorowymi włosami, kreskami na oku oraz piercingiem i tatuażami, bluzami jej ulubionych wykonawców, włosy posiada ścięte do ramion. Często uważa się za osobę dojrzałą, zauważalny jest u niej stan po depresyjny - bycie smutnym i skrytym, rozmyślanie nad sensem życia, a raczej jego brakiem według niej, jest ateistką bądź satanistką, w jej słowach często występuje ironia i cynizm, uwielbia czarny humor. Ostatnio typ takich osób jest bardzo popularny i wyśmiewany przez internautów.

Data dodania: 2019-04-09
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Alternatywka
104

Humorystyczne określenie na wyjątkowo niewzględne warzywo, najczęściej selera lub ziemniaka. Zwykle w nieregularnym, asymetrycznym kształcie, pełnego oczek i drobnych korzonków często niedoczyszczonego z ziemi z którego wykopano.

-Wnusiu no dobre przyniosłeś te ziemniaczki, tylko ta jedna bulwa jakaś taka oczata i niekształtna, jak to wy młodzi mówicie taka no Alternatywka.
-Babciu, weź. Wiesz w ogóle co oznacza to słowo?
Alternatywka
-1429

Atencjuszki co myślą, że jak mają kolorowe włosy, ubierają się na czarno, nie wierzą w Boga (bo ich idolki na Twitterze też nie wierzą), i słuchają innej muzyki niz wszyscy (Billie Eillish) to są oryginalne i wyjątkowe.

(post) Nooo, pracuje w burdelu i beka ogólnie haha XD.
Komentarze:
-czemu się szmacisz?
-czy ty właśnie się chwalisz?
Atencjuszki- E tam, to tylko zawód, zarabia dziewczyna na siebie. Praca nie odzwierciedla ludzi.
Data dodania: 2020-01-19
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Wizerunek miasta