Pokemon

206

To osoba o nadzwyczaj niskim poziomie IQ i nadzwyczaj wysokim stężeniem koloru różowego w całym ( i na całym) swoim ciele.
Pokemonki mają bardzo ubogie w jakiekolwiek bodźce życie, wobec czego postanawiają wyruszyć na podbój Internetu. Nagminnie stosują metodę 'je2bić shifta', w wyniku czego powstają zdania typu: 'OFFF,, DziSjay kooOpjłAm soBbjE tAqom sujtaśNoM bloOzQEn!'
Ich siedliskiem są wszelkie fora i komunikatory internetowe. Na forach pokemony rozpoczynają zazwyczaj swoją działalność od założenia tematu w stylu 'Czy uważasz, że żółte stringi są seksowniejsze od różowych?' Opisują swój problem nadzwyczaj skrupulatnie, wpitalają emotki co drugi wyraz, na koniec walną sobie brokatowego gifa na pół ekranu i są zadowolone. Gdy widzą w swoim temacie odpowiedź, zapewne są w siódmym niebie: 'OoOO, CzYsHbY KttOś ZauUfFaShYŁ mOoJ pRoBlEeMiQ?' Radość ustępuje, gdy zamiast potwierdzenia tezy o seksowności stringów znajdują wyrazy spoza kanonu tych kulturalnych. "Hm, a co to jest 'ban'?!"
Na komunikatorach internetowych (GG, Skype, AQQ, Tlen itp.) pokemony mnożą się jeszcze szybciej, niż malują usta. I innych ludzi szlag trafia za opisy w stylu 'je2bić shifta'.
Wyróżniamy dwie kategorie pokemonów: POKEMONY ŻEŃSKIE i POKEMONY MĘSKIE. Tą drugą grupę niektórzy ludzie określają znacznie prostszym słowem, takim jak 'pedały', aczkolwiek warto podać tu bardziej skomplikowany podział. Tak więc POKEMONY ŻEŃSKIE dzielimy na:
-RÓŻOWE NASTOLATKI- słit i kjut dziewczynki, w wieku 10-19 lat, zaczytane w 'Bravo Girl', zasłuchane w Gosi Andrzejewicz i Dodzie (upierając się, że wokalistki te potrafią świetnie śpiewać). Różowe nastolatki kochają słodkie i jasne róże, delikatne barwy i ogólnie wszystko, co słodkie.
-LACHONY- bardziej hardkorowa grupa, w wieku 13-25 (albo i starsze) lat. W ich słowniku najbardziej kulturalne słowo to kur*a, a najmniej kulturalne jest takie, że na jego wydźwięk nawet osiedlowemu żulowi więdną uszy. Jedyne źródło wiedzy lachonów to Bravo/Bravo Girl/Popcorn/Fun Club tudzież inne takie gówno. Lachony kochają zakupy, ale z ich ubioru można wnioskować, że nie znają innego sklepu poza tym z bielizną. Długość ich spódniczki (jakieś pięć centymetrów) jest wprost odwrotnie proporcjonalna do wysokości obcasów. Gdy lachon ma wybujałą dolną część ciała, widok jest jeszcze bardziej piorunujący: wylewające się znad spódniczki boczki, udekorowane wyrąbiście hardkorowym tatuażem. W rodzaje tatuaży lachonów nie będę się wgłębiać, bo to dość nieprzyzwoity widok. Gdy patrzy się na bluzkę ma się wrażenie, że zostawiła ją w domu, a po mieście paraduje w samym biustonoszu (koniecznie różowym i koniecznie z cekinkami!). Do tego lachony spryskują się taką ilością perfum, że efekt jest gorszy od swojskiego zapachu, choćby w toalecie.
-BLACHARY- ich jedyną ambicją jest to, by ktoś je w końcu wyrwał. Zwane też 'lodziarami'.

POKEMONY MĘSKIE zwiemy ŻELUSIAMI. Ilość kasy posiadanej przez żelusiów równa jest liczbie wulgaryzmów w ich słownictwie, a przy tym liczbie nieskończonej. Żele wożą się po mieście jasnymi koszulami bądź dżinsami, trzeba WyYpaSsSiOoNyMi komórami za paskiem spodni, włosami postawionymi na żel i tysiącem innych TrĘdi rzeczy. Żele wyrywają codzień nowe lachony, co pozwala spełnić ich ambicje.

-'Pokemon, czy już wszystkie maaaasz!'

-Ty, jaki pokemon! Te, lachon!

Pokemon na forum: OFFf, wjDzjAł JOoSH qtHoś MoOoOj nowjutqYy SThanjQ? JJJJESth śLllLjtshnnnNy, rOOOoShoFy! TaaaAq raDZjL fF BRaVo GGGJRllll!!!!!!!
Inny user na forum: WTF, co za pokemon!
Pokemon
80

Osoba latająca z towarem dla kogoś kto im go ogarnia.

"Mając osiemnaście lat, miał 15 pokemonów
A to oznacza tygodniowo całkiem spory dochód"
Pokemon
48

Także "dziecko neostrady" lub "troll". Osoba najczęściej w wieku 12-16 lat, która robi gnój na różnorakich forach internetowych, czatach itd. Nie przestrzega netykiety, zakłada bezsensowne tematy i ma wkurwiający sposób PiSsaNja (jakby co jakiś czas waliła łapą w Caps Lock).

- SjeMkA ssIoMale kTo luPi RoOshoFFY?
- Spadaj pokemonie.
Data dodania: 2006-12-29
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Pokemon
32

postać z japońskiego anime PoKéMoN.

- jaki jest twój ulubiony pokemon?
- Bulbasaur!
Autor: kosiara
Data dodania: 2010-03-13
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Pokemon
20

Najczęściej dziewczyneczki, chociaż zdarzają się też i chłopczyki, bez ograniczenia wiekowego, lecz z ograniczeniem umysłowym, które piszą tzn. TrAfKoM i ukochały powiedzienia typu: "o lul!", "heee!", "pIfKuJeM s EkIpOm :))))", "bUuUśaCkY!"; osoby piszące blogi o Pekin Motel.

status mówiący o każdej minucie życia:
$piE i sloDko $niE ^^ / beDe raNo / oNly KOm <smS> :*:*:*:* for ... :D
Tagi: Pokemon
Data dodania: 2007-02-03
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Pokemon
9

Dziecko bez wyobraźni uparcie walące w Caps Lock i Alt. Dziecko w stylu Emo Martynki . Nie zwracające uwagi na ortografię bądź / i /lub specjalnie piszące z błędami

-JaKhii Ten MUÓj ToMó$ jeStH taKhi PoCioNgajOncy. NaÓczYłłłłł ShiEm mÓfFfiĆ po InGlIsH !
-JeJuuuuuuuuuuuuuuuu T FaNtAAAAstYsh !
Pokemon
2

Pokemony to postacie z serii gier pokemon. Obecnie nazywa się również tak dzieci neo oraz osoby zachowujące się dziwnie w internecie które odstają od grup społecznych w życiu realnym.

Autor: CallMeKabul
Data dodania: 2023-01-09
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Pokemon
-13

Kobiety aktywne seksualnie, które tak jak Pokemony przechowywane są w pokeballach, tak one przechowywane są w dm'ach na instagramie czy tinderze, czekając na swój moment wezwania przez "trenera"

- Jezu Kuba, ile ty masz tych pokemonów?

- Jakie pokemony? To tylko koleżanki.

- Ta, a za 9 miesięcy matki.
Tagi: Pokemon Fwb ons
Autor: Stradom
Data dodania: 2021-12-03
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Wizerunek miasta