Kid

99

Kid, Kiddo, Kidos ( z ang. dziecko) Tak jak sama nazwa wskazuje to po prostu dziecko. Zazwyczaj kid ma od 8 do 12 lat. Zazwyczaj można rozpoznać takie dziecko po zachowaniu, nie po wieku. Kid ma dużo cech rozpoznawczych i nie za bardzo wyróżnia się wśród swojej grupy. Można powiedzieć, ze w pewien sposób wyeoluował z podobnej grupy, do której należą neo kidy. Cechuje się: słabą ortografią, gramatyką i interpunkcją; wyzywaniem innych; bycie agresywnym wobec każdego kto się z nim nie zgadza i często nie rozumieniem co to krytyka lub opinia. Jest to typowy Fortnite kid i Tryhard. Ich wybraną grą jest Fortnite, którą często bronią na YouTubiena filmikach, które przedstawiają minusy tej gry. Są też wiele innych "rodzajów", czyli edgy kidy, Brawl Stars kidy, Minecraft kidy itp.
Często wydaje prawdziwą kasę na walutę w grze, i gdy przegrywa to wtedy babyrage'uje, czyli wkurza się normalnie jak dziecko i wyzywa przy tym innych ludzi zwalając na nich winę, bo nie potrafi sam przyznać się swoich błędów. Ma też dość głupie i bezsensowne nicki w różnych grach. Wylewa swoje problemy, żale i jego bóle na Ciebie próbując Cię dojechać. Kidy są chyba najbardziej znienawidzonymi ludźmi na Polskim Internecie. Należy też dodać to, że oglądają i bronią różnych raków takich jak: Vito i Bella, Gplay, czy innych idiotów na Polskim YouTubie. (przykłady poniżej)

Typowa wypowiedź kida w grze:
-Weź debilu się zamknij i ku*wa mnie wkur*iaj gówniarzu jeb*ny i zacznij grać wreszcie normalnie śmieciu! Bo zaraz zadzwonię do twojego starego, żeby Ci w dupsko kablem jebn*ł, bo głupi jesteś i sie kretynie nie uczysz!
Typowy wpis/komentarz kida:
- ale wy głupji jeztescie bo fotrnite to dopra GRA!!!1!1
lub
- dlacego hejtujiecie vito i belle debile przecierz onji som najleprzymi jutuberami na swjiecie!!!!!!!!!!!!11!!!1
Kid
12

Angielskie słowo oznaczające dziecko w wieku przedszkolnym. Jest używane w środowisku nieco starszych dzieci (8-12 lat) działa na zasadzie sofizmatu w celu ośmieszenia danej jednostki. Często pomijanym faktem jest hipokryzja takiej odpowiedzi.

-naócz śe orto kidzie
-vice versa
Kid
1

Kid to osoba która gra w gry dla dzieci i nie jest lubiana przez społeczeństwo

-Ej idziemy z Maćkiem do Robią
-Co z tym kidem
Autor: Realme9i
Data dodania: 2023-01-23
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Kid
1

Określenie na nie dorosłego osobnika lub grającego w nielubiane przez społeczność gry.

Kolega A: Ej jedziemy z Kolegą C na rowery.
Kolega B: Nie z tym kidem wiesz że on w fortnita gra.
Tagi: fortnite kid
Autor: KoteczeQus
Data dodania: 2022-05-16
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Wizerunek miasta