1. p0lka

  126
  Osoba płci żeńskiej, narodowości Polskiej o usposobieniu roszczeniowym, cechująca się przerysowanymi wymaganiami do świata i stawiająca siebie w jego centrum. Posiada cechy narcystyczne i hipokrytyczne. Bywa cyniczna, neurotyczna, egocentryczna, małostkowa i pogardliwa.
  Słowo występuje w kolokacji: madka p0lka.
  Powiązane: Madka
  Autor: bugmenot
  Data dodania: 2019-11-04
  Zgłoś do usunięcia
  Podaj powód zgłoszenia: W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
 2. p0lka
  57
  Roszczeniowa hipokrytka. Ma charakter dwulicowy i pogardliwy. Niesłusznie wydaje się jej że należy jej się więcej niż może uzyskać. Swoją niemoc i lenistwo w opozycji do wygórowanych wymagań usprawiedliwia byciem kobietą. Od siebie nie wymaga niczego. Nie potrafi być samokrytyczna.
  Po osiągnięciu dojrzałości płciowej poszukuje idealnego partnera do spółkowania - nie jest to jednak partner na całe życie. W okresie godowym przejawia cechy hipergamiczne. Szuka księcia z bajki, gardzi przeciętnymi polskimi mężczyznami, a obcokrajowcowi z nizin społecznych oddałaby się bez wahania. Bywa że pała niezdrową fascynacją do wzorców społeczno-kulturowych powszechnie uznawanych za złe i negatywne.
  Autor: blx
  Data dodania: 2019-11-19
  Zgłoś do usunięcia
  Podaj powód zgłoszenia: W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl