p0lka

307

Osoba płci żeńskiej, narodowości Polskiej o usposobieniu roszczeniowym, cechująca się przerysowanymi wymaganiami do świata i stawiająca siebie w jego centrum. Posiada cechy narcystyczne i hipokrytyczne. Bywa cyniczna, neurotyczna, egocentryczna, małostkowa i pogardliwa.
Słowo występuje w kolokacji: madka p0lka.

Autor: bugmenot
Data dodania: 2019-11-04
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
p0lka
204

Roszczeniowa hipokrytka. Ma charakter dwulicowy i pogardliwy. Niesłusznie wydaje się jej że należy jej się więcej niż może uzyskać. Swoją niemoc i lenistwo w opozycji do wygórowanych wymagań usprawiedliwia byciem kobietą. Od siebie nie wymaga niczego. Nie potrafi być samokrytyczna.
Po osiągnięciu dojrzałości płciowej poszukuje idealnego partnera do spółkowania - nie jest to jednak partner na całe życie. W okresie godowym przejawia cechy hipergamiczne. Szuka księcia z bajki, gardzi przeciętnymi polskimi mężczyznami, a obcokrajowcowi z nizin społecznych oddałaby się bez wahania. Bywa że pała niezdrową fascynacją do wzorców społeczno-kulturowych powszechnie uznawanych za złe i negatywne.

Autor: blx
Data dodania: 2019-11-19
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
p0lka
34

Bezrobotna lub dorywczo dorabiająca sobie kobieta narodowości polskiej, przekonana że to mężczyzna powinien ją w życiu utrzymywać. Typowa p0lka jeżeli już podejmie się pracy to robi to tylko po to aby poznać w ten sposób kukolda marzeń. Typowa p0lka jest wulgarna, nie stroni od alkoholu i innych używek. Edukację kończy zwykle na szkole zawodowej lub technikum fryzjerskim, bywają też jednak p0lki po studiach - łączy je wszystkie wstręt do pracy własnej i płacenia za siebie rachunków. Cykl rozwojowy p0lki trwa do momentu spłodzenia dziecka z odpowiednio usytuowanym finansowo kukoldem, w następstwie czego p0lka przobraża się w madkę.

- Fajna ta nowa dziewczyna którą poznałeś w sobotę?
- Daj spokój. To stara p0lka szukająca frajera.
Wizerunek miasta