Chipsy

13

Pokarm produkowany z ziemniaków.
Przybiera zazwyczaj formę cienko pokrojonych płatków usmażonych w oleju, posypanych przyprawami, przybierający także często bardzo dziwne nazwy smaków (np: Smak tysiąca wysp, Kurczak w 17 smakach)... co dziwne - solone, są zazwyczaj w tej samej cenie co te bardziej kulinarne, wysublimowane smaki.
Pokarm ten jest najlepszym dowodem na to, że można trzepać kasę z niczego, gdyż cena paczki chipsów jest kilkadziesiąt razy większa niż koszt ich wyprodukowania.
Chipsy nie posiadają wartości odżywczych - wręcz przeciwnie - doprowadzają ludzi do "puchnięcia" (info: coś jak pasza dla świń).
Ludzie po jakimś czasie przestają kontrolować ilość spożywanych chipsów.
Wg. badań prowadzonych przez znany instytut z Georgii, chipsy są większym, gorszym, bardziej niebezpiecznym nałogiem niż Marihuana.
Mają wpływ także na życie prywatne konsumentów, mianowicie doprowadzają do braku zainteresowania przez płeć przeciwną (patrz: puchnięcie).
Głównymi odbiorcami, konsumentami chipsów są dzieci internetu, gdyż nie są dostatecznie doedukowane względem właściwego odżywiania i procesów zachodzących w ich organizmach... doprowadza to do spożywania owego produktu w pozycji siedzącej przed komputerem, grajac na przykład w "Karmienie kotów" lub "Farmę" na Facebooku po kilka godzin.

Chipsy a media.
Firmy produkujące chipsy mają specyficzne poczucie chumoru (czyt: brak jakiegokolwiek poczucia chumoru), które dość łatwo łapią młode dzieci, myśląc, że reklama jest fajna. Efektem tego są głupie teksty, cytaty, powtarzane w szkołach i na podwórkach.

Chipsy a zabawa.
Wbrew pozorom chipsy nie są najważniejsze na dobrych imprezach domowych.
Według badań przeprowadzonych przez agencję badania opinii na pierwszym miejscu jest czysta wódka. Na drugim piwo (alkoholowe). Na trzecim ludzie i seks z nimi.
Także jak każdy piwosz wie, chipsy nie pasują do piwa - definitywnie psują jego smak.

Chipsy a kumple:

- Daj jednego
- Ok, masz.... EJJJ Nie miała być całą garść!
Tagi: chipsy
Data dodania: 2011-01-23
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Chipsy
-33

niezłe laski

"o chipsy przyszły"
Data dodania: 2007-08-13
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Wizerunek miasta