1. Chipsy

  Upvote 4 Downvote
  Pokarm produkowany z ziemniaków.
  Przybiera zazwyczaj formę cienko pokrojonych płatków usmażonych w oleju, posypanych przyprawami, przybierający także często bardzo dziwne nazwy smaków (np: Smak tysiąca wysp, Kurczak w 17 smakach)... co dziwne - solone, są zazwyczaj w tej samej cenie co te bardziej kulinarne, wysublimowane smaki.
  Pokarm ten jest najlepszym dowodem na to, że można trzepać kasę z niczego, gdyż cena paczki chipsów jest kilkadziesiąt razy większa niż koszt ich wyprodukowania.
  Chipsy nie posiadają wartości odżywczych - wręcz przeciwnie - doprowadzają ludzi do "puchnięcia" (info: coś jak pasza dla świń).
  Ludzie po jakimś czasie przestają kontrolować ilość spożywanych chipsów.
  Wg. badań prowadzonych przez znany instytut z Georgii, chipsy są większym, gorszym, bardziej niebezpiecznym nałogiem niż Marihuana.
  Mają wpływ także na życie prywatne konsumentów, mianowicie doprowadzają do braku zainteresowania przez płeć przeciwną (patrz: puchnięcie).
  Głównymi odbiorcami, konsumentami chipsów są dzieci internetu, gdyż nie są dostatecznie doedukowane względem właściwego odżywiania i procesów zachodzących w ich organizmach... doprowadza to do spożywania owego produktu w pozycji siedzącej przed komputerem, grajac na przykład w "Karmienie kotów" lub "Farmę" na Facebooku po kilka godzin.

  Chipsy a media.
  Firmy produkujące chipsy mają specyficzne poczucie chumoru (czyt: brak jakiegokolwiek poczucia chumoru), które dość łatwo łapią młode dzieci, myśląc, że reklama jest fajna. Efektem tego są głupie teksty, cytaty, powtarzane w szkołach i na podwórkach.

  Chipsy a zabawa.
  Wbrew pozorom chipsy nie są najważniejsze na dobrych imprezach domowych.
  Według badań przeprowadzonych przez agencję badania opinii na pierwszym miejscu jest czysta wódka. Na drugim piwo (alkoholowe). Na trzecim ludzie i seks z nimi.
  Także jak każdy piwosz wie, chipsy nie pasują do piwa - definitywnie psują jego smak.
  Chipsy a kumple:

  - Daj jednego
  - Ok, masz.... EJJJ Nie miała być całą garść!
  Tagi: chipsy
  Data dodania: 2011-01-23
  Zgłoś do usunięcia
  Podaj powód zgłoszenia: W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
 2. Chipsy
  Upvote -14 Downvote
  niezłe laski
  "o chipsy przyszły"
  Data dodania: 2007-08-13
  Zgłoś do usunięcia
  Podaj powód zgłoszenia: W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl