Borowik

52

Termin spopularyzowany przez niejakiego Rafonixa. Określa osobę mieszczącą się nisko w hierarchii społecznej, nie mającą niczego do zaoferowania.

- Ty, słyszałeś że Adi odbił maniure dla Seby?
- Dziwisz się? Maniura jest konkret, a ten Adi to konkretny borowik
Data dodania: 2017-11-17
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Borowik
13

Określenie na pracownika Biura Ochrony Rządu (BOR). Mimo zastąpienia BOR-u SOP-em (Służba Ochrony Państwa), termin nadal jest używany wobec jej pracowników.

- Ziomek zjedź na pobocze, jedzie kolumna borowików z prezydentem.
- O, faktycznie.
Borowik
-20

Borwiki albo Borwiki czyli nie rozgarnięte dzieci nie mające mutacji grające na serwerach rp wl-on i dżące mordę plecy masz plecy masz albo jak LSPD/SO zatrzymuje jednego to on wzywa swoich kolegów i wtedy się mówi borwiki wyszły z lasu

Jesteś w LSPD albo SO i jedziesz na strzelaline i jak rozjebaliscię wszystkich nagle podjeżdżaj 2 gamery H1 i wychodzą z niego własnie tak zwane borwiki i krzyczą plecy masz plecy masz i i tak cie dadzą tapa i cie i tak zajebią klamę i se pojadą z kolegami swoimi na szpital a jak ich znowu rozjebiemy robią cl czyli combat log czyli wyjscie z gry podczas akcji rp i pewnie idą sie spłakac na rządowy (rządowy czyli kanał dsc na którym rozwiązuje się sprawy jak ktoś coś odwali)
Autor: lopata
Data dodania: 2020-10-22
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Wizerunek miasta