1. Zbić pizde

  4
  Często nieumyślne, przypadkowe, rzadziej celowe zmniejszenie (zbicie) fazy po paleniu marihuany. W najczęstszych przypadkach czyn ma miejsce w grupie znajomych, nieliczne przypadki łamią zasadę. Osobnik, który wywoła ów "zbicie pizdy", spotyka się najczęściej z obelgami ze strony poszkodowanych osób. Nie jest sprecyzowane w jaki konkretny sposób można zbić pizde, istnieje szeroki wachlarz możliwości: od sprowokowania poważnej sytuacji wśród znajomych, po namawianie członka grupy do skupienia i wytężenia myśli, kończąc chociażby na głośnym rozmyślaniu o temacie, który nikogo nie interesuje.
  1os - Ej chłopaki, wiecie, że paleografia zajmuje się badaniem środowiska, w jakim żył i tworzył dany pisarz jak również rozpoznawaniem skrótów i "rozszyfrowywaniem" dawnego pisma np. tekstura, bastarda, antykwa. Jest jedną z najwcześniejszych i najważniejszych dziedzin nauk "dających poznawać historię". Bez znajomości tej nauki badanie źródeł pisanych jest praktycznie niemożliwe.
  2os - Ja pierdole, ale zbiłeś pizde.
  3os - Noo, jaaaki debil, znowu to zrobiłeś.
  Tagi: Faza
  Autor: hehe666
  Data dodania: 2013-07-07
  Zgłoś do usunięcia
  Podaj powód zgłoszenia: W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl