Pingwniarze

29

Pingwniarze to określenie na osoby które wrzucają dane społeczności w całości do jednego wora i wyzywają te społeczności, oraz są wielkimi przeciwnikami danej społeczności i nie potrafią podać żadnego argumentu na poparcie swojego zdania. Są też spamerami obrazków/memów przeciwko danej społeczności.Najbardziej znanymi grupami pingwiniarzy są:
-Pingwniarze No anime (anty-anime)
-Pingwniarze animeHistoria określenia Pingwniarz
Nazwa ta wzięła się od toksycznych osób ze społeczności anty-anime którzy zachowywali się tak samo jak jest napisane w definicji, toksyczne osoby anty-anime były nastawione przeciwko fanom anime i wrzucali całą społeczność anime do jednego wora, oraz spamili memami "No anime" pod memami z anime na FB.

Fani anime wymyślili nazwę Pingwniarz od memów "No anime" którymi spamiły toksyczne osoby ze społeczności anty-anime, memy "No anime" wyglądały w większości tak że był w nich pingwin policjant z napisem "No anime", stąd się wzięła nazwa Pingwniarz.

Na początku nazwę tą używano jako określenie całej społeczności anty-anime, potem zaczęto ją używać tylko do określenia toksycznych osób anty-anime. NazwyPingwniarz zaczęto potem używać także do nazywania toksycznych fanów anime którzy swoim zachowaniem prawie się nie różnili od pingwniarzy anty-anime.

Cechą wspólną wspólną obu grup pinwgniarzy jest to co jest napisane w definicji. Obie grupy różnią się od siebie tym że pingwniarz anty-anime, spami memami "no anime", wyzywa społeczność anime i wrzuca całą społeczność fanów anime do jednego wora, a pingwniarz anime, spami memami z anime lub memami przeciwko osobom które obrażają anime, wyzywa głównie społeczność anty-anime (ale też i inne społeczności), oraz wrzuca do jednego wora całą społeczność anty-anime.

-Dobry mem z anime, szanuje
-Uważaj bo zaraz się zlecą pingwniarze i zaspamią komentarze memami "no anime"

lub

-Dobry mem anty-anime na mangozjebów
-Zaraz się napewno zlecą pingwniarze anime i zaspamią komentarze jakimiś hentaiami czy innymi obrazkami z anime, pod tym memem
Autor: ProKox120elo
Data dodania: 2020-09-19
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Wizerunek miasta