Mitsubishi

7

Legendarna "marka" tabletek Ecstasy z końca lat 90-tych i początku XXI wieku. Fenomen Mitsubishi, był wynikiem dwóch równoczesnych zjawisk: pierwszej partii wysokiej jakości MDMA w formie tabletek od około pół dekady oraz nagłej masowej popularyzacji narkotyku, wspomaganej głównie przez tabloidowe sianie paniki.

Skromne mitsubishi (tak zwane z powodu symbolu z przodu tabletek, który naśladował markę popularnego producenta samochodów) zostało szeroko skopiowane niemal natychmiast po tym, jak trafiło na ulice, w podobny sposób, jak gołębie dekadę wcześniej, co miało podobny szkodliwy wpływ na "markę". Zrodziło to również półlegalny przemysł uboczny w postaci naszywek, koszulek, podkładek pod mysz i innych materiałów eksploatacyjnych.

"Cały tydzień spędzam na rozmyślaniach przy biurku. Co to będzie w przyszłym tygodniu? Snowballs, Doves, Mitsubishis..."

"A teraz jest 1 godzinę później...nadal ulany,....jednakże ulany jadąc na 2 "tabletkach" Mitsubishi......w rozpalonym Chicago...." - Testoviron
Tagi: Narkotyki
Autor: Kluczor
Data dodania: 2022-02-13
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Wizerunek miasta