Kujon

147

Powszechnie uważa się, że jest to osoba, która uczy się lepiej od kogoś, kto używa tego słowa. Naprawdę jest to ktoś, kto uczy się na pamięć, nie próbując zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi.

Nauczyciel: Co to jest układ okresowy?
Kujon: Układ okresowy pierwiastków jest to zestawienie wszystkich pierwiastków chemicznych w postaci rozbudowanej tabeli, uporządkowanych według ich rosnącej liczby atomowej, grupujące pierwiastki według ich cyklicznie powtarzających się podobieństw właściwości, zgodnie z prawem okresowości Dmitrija Mendelejewa.
N.: A może tak własnymi słowami?
(cisza)
Tagi: kujon uczeń
Autor: 4dm1n
Data dodania: 2010-08-31
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Kujon
7

Czyli uczeń który jest bardzo dobry ze wszystkich przedmiotów. Rodzice kujonów każą im się uczyć praktycznie cały dzień, bo muszą mieć 5 i 6 na koniec roku, gdy się zdarzy że kujon dostanie z kartkówki 4, przychodzi do domu, ale mamie mówi że dostał z kartkówki 5. Później na wywiadówce mama dowiaduje się o wszystkim, przychodzi do domu, bije pasem swojego syna ( zazwyczaj jedynaka, bo zazwyczaj kujony nie mają rodzeństwa ) i dostaje kare na telewizje, pewnie zastanawiacie się dlaczego nie na komputer? Odpowiedź jest bardzo prosta. Ponieważ kujony nie maja czasu na granie w gry, bo muszą się uczyć. Mogą grać tylko max. 2 godziny ale tylko w weekend i oczywiście pytają o zgodę zanim siądą przed komputerem. Kujony praktycznie nie mają swojego życia, muszą dokładnie mówić rodzicom do jakiego kolegi idą i mogą iść tylko na max. 2 godziny. Koniecznie muszą wrócić przed 19 do domu w lecie, a przed 16 w zimie. Kujony zazwyczaj chodzą w spodniach które są na kujona za małe, mają wysoko podciągnięte, bo zazwyczaj kujony nie kupują sobie sami ubrań tylko wszystko za nich robią rodzice. Również dotyczy to bluz, sweterków i tiszertów. Kujony zazwyczaj chodzą spać przed 21. Oczywiście w obciachowej piżamce. No i najważniejsze na koniec! Kujony wprost uwielbiają się podlizywać nauczycielom. Robią to praktycznie na każdej lekcji.
Zwykle kujon jest ciapowaty, tzn. nic nie umie dobrze zrobić, w szkole jest z przedmiotów dobry, ale kompletnie nie umie się odnaleźć w życiu codziennym. Kujony są zazwyczaj słabe i nie umieją się bić. Rzadko chodzą do fryzjera, ponieważ nauka jest dla nich najważniejsza. Dla kujonów nie jest ważne jak wyglądają. Jest im to obojętne, nie mają żadnego stylu bo ubrania kupują im rodzice, bo boją się wypuścić kujona do sklepu z ubraniami.
Tak naprawdę kujony nienawidzą się uczyć, ale rodzice im każą. A że kujony są słabe i ciapowate - nie umieją się postawić rodzicom i skrupulatnie wykonują ich polecenia

- Ty stary, podobno jutro ma być jakiś sprawdzian z chemi?
- No i to jaki! Stary! Jak dostane dopalacza to bedzie dobrze! Podobno Bartek ma wszystkie notatki, może nam pożyczy.
(po chwili)
- cześć Bartek, pożyczysz nam notatki z chemi? Bo nie mamy
- Trzeba było pisać na bierząco, ja ich wam nie moge porzyczyć bo sie będe z nich dzisiaj uczył.
- No weź kurde no godzine, ratuj człowieku, poza tym ty i tak sie uczysz na bierząco wiec wszystko umiesz na jutro, a my nie mamy notatek, pożyczysz?
- Wiem, że się uczę na bierząco, ale mama będzie mnie jeszcze dzisiaj odpytywać z tych notatek.
- To cmoknij mnie w pompe kujonie zajebany!
Tagi: kujon uczeń
Data dodania: 2007-07-04
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Wizerunek miasta