Kononowicz

26

Ofiara bezmyślności i manekinizmu mas, Krzysztof Kononowicz, kandydat na prezydenta miasta Białystok, tak na prawdę cierpi z powodu upośledzenia.

Furorę zrobił jego "program", który "wygłaszał" źle ubrany i mylący szyk wyrazów. Jego głowne założenia były do bólu naiwne i niemożliwe do spełnienia, o czym jednak sam Kononowicz wiedzieć, z racji swojego upośledzenia, nie wie, i co wywołuje śmiech i pseudo-sympatię masowego odbiorcy.

Przez swoje upośledzenie Kononowicz bierze ową pseudo-sympatię, powtarzanie jego "się stało się" i innych charakterystycznych tekstów oraz robienie sobie z nim zdjęć za wyraz poparcia. Nieświadom swojego losu tkwi w urojonym świecie nie rozumiejąc, że tak na prawdę nikt go na poważnie nie traktuje i że stał się po prostu chwytem marketingowym:

Twórca Komitetu Wyborczego "Podlasie XXI Wieku", Adam Czeczetkowicz, dwudziestokilkuletni nacjonalista, długo szukał dobrego kandydata, ale jako że nie znalazł nikogo mającego szanse na zwycięstwo, postanowił wystawić na pośmiewisko biednego i upośledzonego Kononowicza, licząc na zbicie kokosów na gadżetach z jego podobizną.

W ten właśnie sposób, odwiedzając strony typu kononowicz.org oraz kupując kubki czy też sweterki, nie zbliżacie się do swojego "idola", nie pomagacie mu w najmniejszym stopniu. Trzymacie go dalej w jego wyimaginowanym świecie, w dodatku nie otrzymującego żadnych pieniędzy za gadżety z jego wizerunkiem.

Aha, i ostatnio pojawiły się podejrzenia o liczne akty znęcania się Kononowicza nad swoją matką. Myślcie ludzie co robicie i z kogo się śmiejecie.

- Hehehhe słyszałeś, że Kononowicz odwiedził Rospudę? Jaki on jest śmieszny hihiihi ^^
- Myśl, z czego się śmiejesz, jełopie, Kononowicz nie wie, że wszyscy sobie z niego jaja robią
Autor: fascio
Data dodania: 2007-03-15
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Wizerunek miasta