A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9 # Dodaj
 1. HWDP

  1353.95
  Ocena: down 79 up

  Jest to błędnie sformułowany skrót słowny mający na celu manifestację nienawiści do policji, jego błędność polega na błędnej pisowni słowa "chuj" jako "huj", a rozwinięcie tego skrótu jest następujące H-huj(chuj) W-w D-dupę P-olicji.

  Idziesz sobie chodnikiem obok stadionu Legii i widzisz na murze napis HWDP no to właśnie jest to, tej frazy nie używa się z reguły podczas rozmowy, występuje ona na rogu w pisowni i to raczej nie w książkach tylko na murach i nigdzie więcej.
  Powiązane słowa: cHWDP JP
  Data dodania: 2007-01-07
  usuńZgłoś do usunięcia
 2. HWDP
  Ocena: down 57 up

  Jest to skrót anty policyjny wymyślony przez jednego z członka zespołu Hemp Gru a zarazem Roberta Kwiatkowskiego znanym jako "Wilku". Skrót ten oznacza Huj W Dupe Policji. Jest on pisany przez samo H lub CH. Sam Wilku, twórca tego skrótu pisze przez samo H. Jest to wyrażenie nienawiści do policji jaką darzy ich młodzież.

  Hasło to widnieje ziom na nie jednym murze! Tu niektórzy ludzie dziabią je na skórze! HWDP- nie musze tłumaczyc, czterema słowami wyrażamy swą nienawiść.
  Tagi: Brak.
  Powiązane słowa: Brak.
  Data dodania: 2009-09-05
  usuńZgłoś do usunięcia
 3. HWDP
  Ocena: down 33 up

  Skrót oznacza ,,Chuj w Dupę Policji,, , ,,Chwała Wam Dzielni Policjanci,, itp. Najśmieszniejsze jest to, że policjanci, chcąc pokazać, że nic sobie z tego zwrotu nie robią, wykorzystali go w swojej ,,kampanii,, antyprzestępczej. W tym przypadku skrót ten oznacza ,,Hamujemy Wszystkie Działania Przestępcze,,. Oprócz tego HWDP jest tytułem jednej z piosenek zespoły HempGru.

  Idziesz sobie chodnikiem, a obok na murze HWDP. Raczej nigdzie więcej tego skrótu nie spotkasz, niż na ścianach, murach itd.
  Tagi: jp
  Powiązane słowa: JP
  Data dodania: 2010-04-20
  Autor: Czacha_PL
  usuńZgłoś do usunięcia
 4. HWDP
  Ocena: down 0 up

  to jest wulgarny skrót który obraża policję (dla tych co nie wiedzą to jest huj w dupe policji)

  goście którzy robią przestępstwo i widzą policję : HWDP
  Tagi: Policja
  Powiązane słowa: Brak.
  Data dodania: 2017-06-17
  usuńZgłoś do usunięcia
LOSUJ SŁOWO: Losuj hasło

WYSZUKIWARKA: