Bagno Shreka

61

Sytuacja w której osoba, bądź grupa osób znajduje się wewnątrz zbiornika służącego do przetrzymywania wszelakiego rodzaju substancji w stanie ciekłym (wanna, basen, miednica) jednocześnie wymiotując oraz defekując.

Stan ten wywołany jest nadmiernym spożyciem alkoholu oraz innych środków o działaniu psychoaktywnym, bardzo często następuje utrata świadomości którą poprzedza rozluźnienie wszystkich zwieraczy i wymioty uniemożliwiające kontakt werbalny z denatem.

Nazwa pochodzi od legendarnego bagna które było zamieszkiwane przez ogra Shreka dla którego takie ekscesy były codziennością i stanowiły naturalną kolej rzeczy.

Pierwszy raz w historii cywilizacji łacińskiej zachowanie to opisał wybitny grecki filozof Meneloes z Sedesu. Jest wielce prawdopodobne, że sam praktykował tego typu zachowania które doprowadziły do jego śmierci z powodu utopienia we własnych wymiocinach i kale.

We współczesności jest on stosunkowo rzadko spotykany. Na tą chwilę jest on uprawiany zazwyczaj wewnątrz środowisk lewicowych.

-Hej Mati ostatnio widziałem twojego starego
-Gdzie? W robocie?
-Nie k**wa, w bagnie Shreka
Autor: hehehebeniz
Data dodania: 2021-08-01
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Bagno Shreka
10

Drink zrobiony w proporcajach 15% wódki(40% alkoholu), 15% herbapolu kiwi i 70% lemoniady solevity jabłko cytryna

stosować na bemowskich melanżach
Autor: opala
Data dodania: 2023-09-02
zgłoś do usunięcia
Podaj powód zgłoszenia:
W przypadku poważnego naruszenia regulaminu proszę wysłać zgłoszenie na adres: kontakt@miejski.pl
Wizerunek miasta