A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z 0-9 # Dodaj
Młodzieżowe słowo roku 2016
 1. Leming

  15464.05
  Ocena: down 962 up

  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal Onet.pl

  A: Będę głosować na PO, bo dzięki nim Polska jest najlepszą gospodarką świata
  B: Śmieszny jesteś, lemingu.
  Powiązane słowa: Moher Sheeple
  Data dodania: 2009-06-09
  Autor: Rafal
  usuńZgłoś do usunięcia
 2. Leming
  Ocena: down -389 up

  Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Często cieszy się jak idiota z wiadomości, które powinny go martwić. Nie dostrzega, że Polska ginie. Haruje na swój 60 letni kredyt w jakimś korpo i jest niewolnikiem. I jeszcze się cieszy jak głupi. Nie potrafi nic zakombinować i robi tylko jak mu karzą. Jarają go programy typu Duża Rodzina. Przeciwieństwo cwaniaka. Bardzo łatwo go też oszukać. Często po szkole nie wyjechał do Niemiec tylko założył rodzinę. Imbecyl. Polskie geny u leminga są w zaniku.

  - Wiesz, że w Skandynawii lemingi stanowią ok 95% społeczeństwa a w Norwegii nawet od 98 do 99%?
  - No troche tam robiłem to wiem. Łatwo się takiego nacina, tyle co z budowy powynosiłem narzędzi to tylko norek by się nie skapował. Wszystko niepilnowane. Oni tam nie wiedzą jak żyją. Synkowi na komunię rower tak skołowałem. W jedną stronę rower a w drugą fura pełna ziemniaków!
  Tagi: Brak.
  Powiązane słowa: Brak.
  Data dodania: 2014-08-26
  Autor: alosza
  usuńZgłoś do usunięcia
WYSZUKIWARKA: